Rafale de vânt: 31 km/h
UV-Index: 0
Răsarit: 5:58
Apus: 21:04

Naţionala României a învins cu scorul de 37-27 (13-22) reprezentativa Portugaliei, sâmbătă seara, în etapa a 2-a a competiţiei Rugby Europe Championship, meciul disputându-se pe Stadionul Naţional de Rugby „Arcul de Triumf” din Bucureşti. Îm […]

The post „Stejarii”, tot mai aproape de Cupa Mondială din Franța! România a câștigat incredibil meciul cu Portugalia după ce era condusă în partea secundă cu 13-27 | VIDEO appeared first on Prosport.

Citeste integral articolul - click aici

Articol din categoria Alte Sporturi / Rugby  arcul de triumf realizat de stejari furnizat de ProSport.ro.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram