Rafale de vânt: 43 km/h
UV-Index: 0
Răsarit: 6:00
Apus: 21:02

Nicolae Dică, antrenorul lui FCSB, își ceartă jucătorii după înfrângerea suferită pe „London Stadium” cu West Ham. Partida dintre West Ham și FCSB s-a încheiat cu victoria formației din Marea Britanie, scor 3-1, deși roș-albaștrii […]

The post Nicolae Dică își ceartă jucătorii după West Ham – FCSB 3-1. „70 de minute ne-am ridicat la nivelul lor, dar trebuie să nu mai facem greșeli!” appeared first on Prosport.

Citeste integral articolul - click aici

Articol din categoria Conference League / Fotbal Extern  conference league realizat de WEST HAM furnizat de ProSport.ro.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram