Rafale de vânt: 32 km/h
UV-Index: 1.55
Răsarit: 6:14
Apus: 20:48

Dinamo București a luat tot în România în acest sezon. După un titlu câștigat fără emoții în Liga Zimbrilor, gruparea din Ștefan cel Mare a cucerit și Cupa României. În finala turneului Final Four din […]

The post Dinamo București a luat tot! Gruparea din Ștefan cel Mare a realizat „eventul”, după ce a cucerit și Cupa României: 27-20 în finala cu Dobrogea Sud Constanța appeared first on Prosport.

Citeste integral articolul - click aici

Articol din categoria Handbal / Cupa Romaniei  dinamo realizat de handbal furnizat de ProSport.ro.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram