Timișoara
19 aprilie 2025, 8:45
Overcast
Prognoza
12°C
Apparent: 14°C
Presiunea: 1013 mb
Umiditate: 66%
Vântul: 10 km/h W
Rafale de vânt: 22 km/h
UV-Index: 0
Răsarit: 6:41
Apus: 20:26
 

Digi24: Simonis: Iohannis a trântit paltonul peste țară și a plecat ca un laș, în singurul moment în care mai era nevoie de el

Alfred Simonis, președintele Consiliului Județean Timiș, a criticat dur decizia președintelui Klaus Iohannis de a demisiona și îl acuză de o „fugă rușinoasă”. „Klaus Iohannis a trântit paltonul peste țară și a plecat ca un laș, în singurul moment în care mai era nevoie de el,” a transmis fostul șef al Camerei Deputaților.

Articol Simonis: Iohannis a trântit paltonul peste țară și a plecat ca un laș, în singurul moment în care mai era nevoie de el Preluat din fluxul de stiri DIGI24.

Citeste integral - click aici

Sursa: Digi24

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram