Rafale de vânt: 26 km/h
UV-Index: 0
Răsarit: 6:24
Apus: 20:39

Diferenta s-a facut in ultimul sfert. Timisoara a jucat de la egal la egal pe terenul campioanei

TIMISOARA. Unul din cele mai frumoase partide ale inceputului de sezon s-a jucat la Cluj, unde campioana tarii UBT a intalnit SCM OHMA Timisoara. Dupa un meci spectaculos, ardelenii s-au impus cu 98-88, mult mai strans decat o arata scorul, diferenta facandu-se pe final. Partida a contat pentru etapa a VII-a a sezonului regulat. Dupa […]

Citeste articolul integral - click aici

Articol din categoria SPORT.
Articolul  Diferenta s-a facut in ultimul sfert. Timisoara a jucat de la egal la egal pe terenul campioanei este preluat din publicatia (sursa) OpiniaTimisoarei.ro.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram