Timișoara
9 iulie 2025, 7:42
Overcast
Prognoza
16°C
Apparent: 21°C
Presiunea: 1006 mb
Umiditate: 70%
Vântul: 12 km/h NW
Rafale de vânt: 40 km/h
UV-Index: 0
Răsarit: 5:55
Apus: 21:25
 

Claudia are un service auto, Ionuț deține o firmă de cazane industriale, iar Ana face bijuterii. Toți au aceeași dilemă. De ce are nevoie un business mic să-și construiască un brand?

Branding-ul nu este doar apanajul companiilor mari care au resurse să investească bugete semnificative. Lucrurile se pot face și la o scară mai mică, cu investiții minime. Condiția este să știi care sunt principiile pe care trebuie să le urmezi și pașii pe care trebuie să-i faci.

Citeste integral - click aici

Articolul "Claudia are un service auto, Ionuț deține o firmă de cazane industriale, iar Ana face bijuterii. Toți au aceeași dilemă. De ce are nevoie un business mic să-și construiască un brand?" a fost redactat de Ramona Loznianu si  a fost preluat din publicatia online Republica.ro

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram