O nouă „mișcare” câștigă teren în București: și eu fac parte din tribul oamenilor care merg pe jos

Apoi am început să merg pe jos de la birou până acasă. Făceam deja 10 km pe zi. (Foto: Alexandru Bușcă/ Inquam Photos)

Citeste integral - click aici

Articolul "O nouă „mișcare” câștigă teren în București: și eu fac parte din tribul oamenilor care merg pe jos" a fost redactat de Alexandra Gătej si  a fost preluat din publicatia online Republica.ro

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram