Mi-am dat demisia dintr-un post bine plătit într-o multinațională

Acum două zile mi-am dat demisia dintr-un post bine plătit într-o multinațională locală. Recunosc că am greșit. Nu că mi-am dat demisia, ci am greșit în planul de carieră pe care mi l-am construit. (Foto Guliver/Getty Images)

Citeste integral - click aici

Articolul "Mi-am dat demisia dintr-un post bine plătit într-o multinațională" a fost redactat de Mihail Cristea si  a fost preluat din publicatia online Republica.ro

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram