Digi24: O maşină a rupt balustrada şi a fost aproape de a cădea în râul Bega de pe un pod din centrul Timișoarei

Un accident în care au fost implicate două maşini şi un pieton a avut loc, sâmbătă, pe un pod din centrul Timişoarei, în apropiere de Catedrala Mitropolitană. Una dintre maşini a rupt balustrada podului şi a fost aproape de a cădea în râu. Unul dintre şoferi şi pietonul au fost răniţi.

Articol O maşină a rupt balustrada şi a fost aproape de a cădea în râul Bega de pe un pod din centrul Timișoarei Preluat din fluxul de stiri DIGI24.

Citeste integral - click aici

Sursa: Digi24

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram