
Să-l dai jos pe Bolojan, ca să-l pui după o lună de criză pe Tomac, e curat meșteșug de tâmpenie. Sper ca președintele N. Dan să renunțe la „soluția tehnocrată” pe care o tot pritocește, după ce va calcula consecințele dezastruoase asupra actului de guvernare ale unei astfel de propuneri.
Citeste integral - click aici
Articolul "Curat meșteșug de tâmpenie" a fost redactat de Florin Negruțiu si a fost preluat din publicatia online Republica.ro