Rafale de vânt: 30 km/h
UV-Index: 0
Răsarit: 6:34
Apus: 20:32

Argentina s-a calificat în sferturile de finală ale Copa America după victoria cu 1-0 în faţa naționalei Paraguayului. „Pumele” s-au impus prin reușita lui Alejandro Gomez, din minutul zece al meciului de pe arena „Mane […]

The post Argentina, în sferturile Copa America după victoria cu Paraguay! Messi a egalat un record + Chile e și ea calificată appeared first on Prosport.

Citeste integral articolul - click aici

Articol din categoria Fotbal Extern / argentina chile  argentina messi realizat de furnizat de ProSport.ro.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram